Recenzja: Sally Hansen Naturally Bare Waxing Strips - plastry do depilacji twarzy i ciała

17:18

 

depilacja - logo

Plastry miałam możliwość przetestować  dzięki uprzejmości portalu http://www.depilacja.edu.pl/, gdzie możecie znaleźć wiele informacji na temat depilacji, czyli co,czym depilować i jak pielęgnować oraz wiele innych recenzji stworzonych przez blogerki ;) serdecznie zapraszam :)
Bądźmy gładkie :D
(nikt mi za to nie płaci ale oczekują rzetelnych recenzji!)

 
Opis producenta:
Sally Hansen, Naturally Bare Waxing Strips Face&Little Spaces. Plastry woskowe Naturally Bare zaprojektowane dla szybkiego, łatwego usuwania włosków.
Naturally Bare Waxing Strips to nieduże, przycięte, nawoskowane paski, które świetnie nadają się do stosowania na twarz i małych obszare- twarz- palce u stóp, ręce, okolice brzucha i inne. Wszędzie tam, gdzie duże plastry byłyby nieporęczne. Dzięki niedużym rozmiarom plasterki z łatwoscią zastosujesz na małych, często zaokrąglonych powierzchniach.
Naturally Bare Waxing Strips są idealnym naturalnym rozwiązaniem do usuwania długich włosków. Wzbogacony o witaminę E, aloes i soję- Idealny dla delikatnej skóry i wrażliwych miejsc. Naturally Bare Waxing Strips nie podrażniają, są przebadane dermatologicznie więc możesz zaufać i cieszyć się efektami.
Efekt gładkości aż na 8 tygodni!
Naturally Bare Waxing Strips dają Ci stałą gładkość, która utrzymuje się aż przez 8 tygodni. Wosk chwyta włoski, nie skórę, dla większego komfortu, więcej usuniętych włosków. Usuwa też krótkie włoski. Włoski odrastają znacznie wolniej, bardziej miękkie. Lepsze działanie niż po stosowaniu innych metod.
Naturally Bare Waxing Strips są łatwe w użyciu, nawet jeśli nigdy nie stosowałaś wosku.
Rezultaty gwarantowane!
Łagodne dla Twojej skóry! Łagodne dla środowiska!


(zdjęcia przerobione dzięki Pani Ewie)
 

Moja opinia:
Bardzo mi się podoba pomysł plastrów nie zapełnionych samą chemią ale i cennymi składnikami. 
Dwa rodzaje wielkości świetnie się dopasowują do różnych stref ciała, małe kwadraciki i podłużne paski. Stosowałam je na palcach u stóp, brzuchu i twarzy mojej mamy. Aplikacja jest łatwa nawet dla początkujących! Wosk szybko się rozgrzewa i nie jest konieczne długie pocieranie lub mikrofalówka.

Stopień bólu był naprawdę minimalny tak jakby naprawdę nie chwytały skóry tylko włoski.  Skóra była  lekko zaczerwieniona ale szybko to minęło.  Wosk z plastrów naprawdę pielęgnuje skórę, która w efekcie jest gładka. Co do samych włosków to niestety wydaje mi się że usuwa tylko te słabsze. NA palcach u stóp włoski  zostały całkowicie usunięte, lecz na brzuchu już tylko co niektóre, te dłuższe i trochę krótszych. Efekt jest „naturalny”, gdyż zostaje „meszek”, który posiadamy wszyscy J
Nie poradziły sobie z twardszymi włoskami na twarzy. Tu na odwrót co do brzucha zniknął meszek, lecz grubsze włoski nie usunął. Ale moja mama bardzo bała się bólu i bardzo zaskoczyło ją to że nic nie bolało a wosk złapał włoski.
Myślę, że plastry będą idealne dla osób z wrażliwą skórą i nieodpornych na ból
 
Szybkie podsumowanie:
Plusy:
-dwa rodzaje wielkości,
-wzbogacone o cenne składniki,
-mały stopień bólu,
-wosk pielęgnuje skórę,
-skóra nie jest podrażniona po zabiegu,
-idealne dla początkujących,
-wosk szybko się rozgrzewa (nawet w dłoniach),
-plastikowe plasterki nie rwą się w trakcie depilacji.

Minusy:
-nie usuwa twardszych włosków,

 link do strony z moją recenzją:
http://www.depilacja.edu.pl/recenzje/sally-hansen-naturally-bare-waxing-strips-plastry-do-depilacji-twarzy-i-ciala

 Chcecie przetestować plastry? Macie wrażliwą skórę? Strona depilacja.edu.pl organizuje konkurs! Dodatkowo macie kod rabatowy na zakupy w drogerii gdzie możecie znaleźć owe plastry!! Zapraszam: http://www.depilacja.edu.pl/aktualnosci/wygraj-plastry-do-depilacji-sally-hansen

3 Comments

Mam nadzieję, że Ci się podobało :)
Dziękuję za każdy komentarz to ważne dla mnie :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Popular Posts

Instagram