Bestsellery marki L'Occitane.

12:41

Witajcie Kochani :*

Tak, tak ja też dostałam przesyłkę dwa dni temu ;)
Wielkiej blogerki ze mnie nie ma ale dostałam :P

Nie wiem jak do tego podejść... Jako upominek, bardzo miły zresztą, sobie cenię tą przesyłkę ale jako coś do zrecenzowania to wybaczcie ale za bardzo sobie cenię Was jako czytelników. Nie jestem w stanie zrecenzować czegoś co ma taką pojemność, bo to nie możliwe.
Miałyście tak, że najpierw krem Was zachwycił, a potem Was zapchał ?? Tu może być podobnie, więc mogę tylko podzielić się z Wami pierwszymi wrażeniami ale żadnej recenzji nie będzie.

Co do głosów, że jesteśmy niewdzięczne... Tylko Ci co współpracują z tą firmą widzą jak ona przebiega. Naprawdę chcemy by nasze blogi były szanowane, bo to nasza praca niekiedy nawet kilkuletnia, więc nie chcemy tego zaprzepaścić dla kilku próbek.

Ale dziękujemy firmie L'occitane za piękne próbki w niebanalnym opakowaniu :)
Oczywiście to co mnie urzekło po otwarciu (oprócz piękniego koszyczka) to zapach mydełka :D roztaczał się wszędzie gdzie stał koszyczek :D

A teraz to co lubicie :D

fotki :D


próbki są mniej więcej takiej wielkości ;)buziaki :*
ja idę się dalej kurować, bo oczywiście jeśli ktoś choruje to ja przyciągam te zarazki jak magnes :/ a teraz dopadły mnie zatoki plus gardło :/ tydz. l4 :(

6 Comments

 1. również dostała, równiez skomentuje:)

  OdpowiedzUsuń
 2. i u mnie wszystko mieści się na dłoni:P urocze hehe:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne te miniaturki , co nie co dadzą mi pojęcie z jakimi kosmetykami mam do czynienia i nie ma co robić afery że to tylko próbki .

  OdpowiedzUsuń
 4. koszyczek przyda się po mini testach ;)

  OdpowiedzUsuń

Mam nadzieję, że Ci się podobało :)
Dziękuję za każdy komentarz to ważne dla mnie :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Popular Posts

Instagram