Regenerum do paznokci - podsumowanie ;)

14:53

Witajcie :*

Ten post miał już się pojawić dawno, no ale lepiej późno niż wcale :D
pamiętacie mój post o regenerum? http://justynamakeup.blogspot.com/2013/06/regenerum-do-paznokci-zdziaa-cuda_30.html
Dziś podsumowanie ;)


Jak go stosowałam?
Na noc, grubą warstwą. Zdarzało mi się zapomnieć i nie smarować tydz., a potem znów smarować ;) ustalmy że przez miesiąc robiłam to prawie regularnie ;)


Jakie mam paznokcie? na co są narażone?
Moje paznokcie były zawsze długie :D
No ale poszłam do pracy w masarni. No i jestem skazana na 8 godz. pracy w nitrylowych/gumowych rękawiczkach co strasznie osłabia moje paznokcie :( robią się miękkie i się rozdwajają i to bardzo!! ;( a dodatkowo mam paznokcie z onycholizą, nie da się tego wyleczyć. Ciągle więc odchodzą mi 3 ostatnie paznokcie u rąk ;( nie mogłam ich zapuścić nawet za opuszek ostatnimi czasy ;(


Efekty
Paznokcie w końcu mogłam zapuścić :D zdecydowanie się mniej rozdwajały! wygładziły się i prezentowały się bardzo dobrze ;) nie wspomnę już że stały się twarde ;) skórki też się poprawiły ;)

Zdjęcia efektów
(zdjęcia nie najlepsze ale mam tylko takie)

Opinia
Jestem z niego zadowolona! Niestety zaprzestałam kurację i mi się rozdwajają bardzo ale i tak są lepsze niż przed kuracją ;)
Myślę, że tak sam efekt dałoby zwykłe olejowanie paznokci tak jak to robi większość z Was ;) tu mamy wygodę: gotowa mieszanka, pędzelek, poręczna tubka, wydajna :)
Jak się skończy to pewnie kupię ponownie ;)

A wy macie swoje regenerum? Jesteście zadowolone? Czy może używacie czegoś innego? :)

Miłego weekendu Kochane :*
Buziaki :*

2 Comments

  1. Muszę koniecznie kupić takie,bo moje się bardzo rozdwajają teraz...są kruche a i skórki pozostawiają sporo do życzenia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja używałam regenerum i byłam nawet zadowolona, jednak wg mnie jest średnio wydajny i taniej wychodzi zrobienie własnej mieszanki :) swoją drogą mi olejowanie pomogło w pozbyciu się onycholizy, zwiększył mi się przyrost i chyba mogę zaryzykować stwierdzenie, ze mam to już za sobą :)

    OdpowiedzUsuń

Mam nadzieję, że Ci się podobało :)
Dziękuję za każdy komentarz to ważne dla mnie :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Popular Posts

Instagram